Rüzgar Garaj  ailesi olarak size daha iyi hizmet vermekten mutluluk duyarız…

Pasta Cila

Aracın performansı, aracın uzun ömürlü olması araç sahipleri için çok önemli. Ancak pek çok araç sahibi için görünüm de çok hassasiyet gösterilen bir konu.

Park Hasarı

Park hasarında oluşan kazalar da profesyonel ekibimiz tarafından araç tamiri yapılır.

Dolu Hasarı

Bölgesel ve mevsimsel iklim şartlarının neden olduğu dolu yağışları araçların kaporta aksamına zarar verebilmektedir.

Kaporta/Boya

Kaporta Boya işlemi aracın üzerinde zamanla oluşan paslanma, çizik, belirli çürümeler ve buna benzer şeylerden dolayı yapılan bir işlemdir.

Araba Mekaniği

Özellikle ikinci el araç alıp satarken, hem alıcının hem de satıcının üzerinde durduğu en önemli konu mekanik aksam ve kaporta kontrolüdür.

Park Hasarı

Araçlardaki ezik ve çizikler gibi en basit hasarlar bile araç sahiplerinde sıkıntıya neden olabilir. Ne yazık ki, bu küçük şekil bozukluklarını aracınızda sürdürmek, halka açık park alanlarını kullandığınız sürece kaçınılmazdır.

Araç Modifiye

Modifiye kelimesine bakacak olursak ingilizce bir kelimedir, anlamı ise değiştirmek ve kişiselleştirmek demektir. Teknik olarak anlamı ise, bir şeyin üzerinde yapılan bir değişiklikle orjinalliğini bozmaktır

Oto Elektrik Elektronik

Otomobil birçok parçadan ve sistemden bir araya gelmektedir. Oto elektrik elektronik de bu sistemlerden biridir. Oto elektronik, araç beynini ve aracın diğer elektrikli aksamlarını kapsar.

Hızlı Bakım

Anında bakımın, insanları ve varlıkları güvende tutmak için hemen yapmanız gereken acil onarımlar olduğunu söyleyebiliriz.

Periyodik Bakım (Yağ ve Filtre Değişimi)

Bir emisyon testini geçmek söz konusu olduğunda, önemli olan hidrokarbon adı verilen bu partiküllerin kaç tanesinin atmosfere püskürtüldüğüdür.